X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
وهابیت = ارهابیت
این وبلاگ وهابیت این فرقه ساخته استعمار که هر روز برای خدمت به استعمار گران و دشمنان اسلام جنایت می کنند ، معرفی می کند
تاریخ : پنج‌شنبه 26 اردیبهشت‌ماه سال 1392
نویسنده : محمد

ویدیوی سلفی آدمخوار، جهان را شوکه کرد

 

تاریخ انتشار:   ۰۶:۳۰    ۱۳۹۲/۲/۲۵

کد خبر: 51776

منبع:

نسخه چاپی 

ارسال به شبکه های اجتماعی، وبلاگ ها و دیگر سایت ها ارسال به دیگران

انتشار یک ویدیو در شبکه های مجازی از خشونت بی حد و حصر یک فرمانده سلفی در سوریه رسانه های جهان و مخاطبان را شوکه کرده است.

ک فرمانده سلفی سوری به نام ابوصقر که تا کنون چندین ویدیوی خشن از خود در فضای مجازی و خصوصا وب سایت یوتیوب منتشر کرده این بار این خشونت را به اوج خود رساند.

شبکه تلویزیونی بی بی سی در گزارشی گفت این ویدیو که نشان می دهد ابوصقر سینه یک سرباز علوی را می شکافد و قلب او را در آورده و به دندان می کشد خشن ترین و هولناک ترین ویدیویی است که تا کنون از وقایع سوریه بر روی فضای مجازی منتشر شده است.

پیش از برخی شبکه های تلویزیونی نیز صحنه هایی از این ویدیوی خشن را که در آن این سرکرده شورشیان مسلح سوریه در مرکز حمص از جسد یک سرباز کشته شده سوری، قلبش را در می آورد و می خورد را پخش کرده بودند.

ابو صقر که فرمانده گردان عمر فاروق است در هنگام انجام این عمل وحشیانه می گوید: به خدا سوگند که ما قلب و جگر شما سربازان بشار اسد ... را می خوریم ... وی با اشاره به شورشیان گردانش می گوید: ما قهرمانان باباعمر هستیم.

پیتر بوکارت از اعضای دیده بان حقوق بشر که ویدیوی اصلی این اقدام وحشتناک را دیده است، می گوید: منابع وابسته به مخالفان هویت ابو صقر رییس گردان عمر فاروق را تایید کرده اند.

معاذ الخطیب رییس مستعفی شورای مخالفان سوری بارها جنایات گروه های تروریستی را رد کرده بود.

وهابی ها ننگ جامعه اهل سنت و جماعت

این روز ها از سوریه خبر های وحشتناکی می رسد. نزدیک به ده روز پیش آن ها مقبره صحابی جلیل القدر حجر بن عدی (رض) را تخریب و نبش قبر کردند و اینک یکی از فرماندهان وهابی در سوریه یک سرباز ارتش را کشته ، بدنش را مثله کرده و قلب او را می خورد

بنا به بسیاری از خبر گذاری های دنیا، یکی از فرماندهان (کتائب الفاروق) گردان (عمر فاروق) در منطقه قصیر از استان حمص سوریه، به نام (خالد الحمد -معروف بـه"أبو صقار") با کمال قصاوت، جسد یکی از سربازان سوری را مثله کرده و قلب وجگر سرباز سوری را پس از بیرون آوردن از جسد به دندان میگیرد وبا کمال بی شرمی میگوید این انتقامی است که ما از سوری ها می گیریم

برای اطلاع بیشتر به وبلاگ سلفی و وهابی مراجعه کنید
 


برای دیدن اصل خبر از بی بی سی عربی     کلیک کنید

برای دیدن اصل خبر از بی بی سی فارسی کلیک کنید

برای دیدن فیلم در یو تیوپ کلیک کنید

برای دیدن در روزنامه شرق الاوسط کلیک کنید

برای دانلود فیلم کلیک کنید


................................................آخرین مطالب
متن دلخواه شما